Tvorba webových stránek

Potřebuji webové stránky

 
Našim cílem je vytvořit uživatelsky přehledné a cenově dostupné webové stránky. Pokud máte ke tvorbě Vaší internetové prezentace omezené prostředky, využijte našich služeb. Umíme šetřit na správných místech, takže i s minimem prostředků můžeme vytvořit pěkný profil Vaší firmy. Nenechte se nalákat na tvorbu webu zdarma u konkurenčních firem. Mnohdy je služba podmíněna platbou vysokých měsíčních poplatků, které by jednorázovou investici zaplatily hned několikrát. U nás jsou roční poplatky za provoz minimální a slouží pouze k registraci doménového jména (adresa stránek) a webhostingu (fyzický úložný prostor).

Webové stránky děláme dynamické, takže všechny rubriky lze pomocí administrace editovat. Můžete si tak dávat na stránky libovolně často novinky nebo například upravovat neaktuální informace bez toho, aniž byste za tyto úkony platili. Všechny vytvořené stránky jsou umístěny na Vámi vybranou doménu druhého řádu – nazevdomeny.cz (česká), nazevdomeny.com (mezinárodní) nebo nazevdomeny.eu (Evropská unie).

Položka cena *
Vytvoření webové prezentace – mini (4 strany) + doména a hosting na rok zdarma! 3 000 Kč
Vytvoření webové prezentace – standart (do 10 stran) + doména a hosting na rok zdarma! 5 000 Kč
Vytvoření složitější prezentace včetně fotogalerií, formulářů a zakázkového designu dle náročnosti
Provoz doménového jména druhého řádu (něco.eu, něco.cz, něco.com) + webový prostor cca 600 Kč / rok
Práce na vlastních webových stránkách 300 Kč / hod
Práce na cizích webových aplikacích cca 400 Kč / hod
Odborná práce na pobočce 300 Kč / hod
Odborná práce u zákazníka 500 Kč / hod
Doprava 8 Kč / km

Aktuálně spravujeme:

 

Potřebuji internetový obchod (E-shop)

 

K provozu internetového obchodu používáme upravený systém Quick.Cart – buď ve volně dostupné verzi nebo s dokoupitelným rozšířením. Správné zvolení verze záleží především na Vašich potřebách. V současnosti provozujeme tři internetové obchody. Pokud by se dělaly „na míru“ u jiných firem, stála by realizace pravděpodobně několik desítek tisíc. U nás to vyšlo na zlomek ceny. Jestliže Vás nabídka zaujala, podívejte se do referencí na již provozované internetové obchody. Rádi Vám uděláme předběžnou kalkulaci Vašeho projektu.

Za systém v základní verzi neplatíte vůbec nic – jedná se o volně dostupný produkt. Účtujeme Vám pouze práci spojenou se zprovozněním a editací vzhledu obchodu dle Vašeho přání. Samozřejmě je nutné aplikaci umístit na doménové jméno (název stránek) a webhosting (fyzický úložný prostor). Pokud budete potřebovat nafotit Váš sortiment zboží, rádi to pro Vás zajistíme. Stejně jako u tvorby webových stránek Vás varujeme před firmami, které si účtují vysoké měsíční poplatky za provoz! Pozor si dejte i na provize z prodeje. U nás se nic takového neplatí!

položka cena *
Instalace základní verze e-shopu + základní nastavení 1 999 Kč
Instalace základní verze e-shopu + vložení několika kategorií a produktů, konzultace s předvedením 3 999 Kč
Úprava systému nebo vytvoření specifického e-shopu na zakázku dle náročnosti
Provoz doménového jména druhého řádu (něco.eu, něco.cz, něco.com) + webový prostor pro e-shop cca 1000 Kč / rok
Práce na vlastních webových stránkách 300 Kč / hod
Práce na cizích webových aplikacích cca 400 Kč / hod
Odborná práce na pobočce 300 Kč / hod
Odborná práce u zákazníka 500 Kč / hod
Doprava 8 Kč / km

* ceny jsou uvedeny s DPH