O Nás

Opravujeme stolní počítače, mobilní telefony, notebooky, tablety, monitory, satelitní přijímače, TV do úhlopříčky 102 cm a další elektroniku, u které má oprava smysl. Jsme schopni provést i expresní servis přímo u zákazníka, pokud to závada na zařízení umožňuje. Ať už máte vyhořelý počítač, politý notebook, prasklý displej u tabletu nebo jen potřebujete vyměnit napájecí konektor – neváhejte nás kontaktovat. Vše, co nabízíme, je podrobně rozepsáno ve službách.

Nabízíme prodej repasovaných zařízení – stolní počítače, notebooky, mobilní telefony, monitory, tiskárny a další elektroniku za bezkonkurenční ceny a se zárukou! 

Ceny dávají smysl

Nesnažíme se vydělat na vaši smůle. Většinu závad, se kterými se běžně setkáváme, má smysl řešit. Někdy je ale zařízení v tak špatném stavu, že se oprava nevyplatí. Rozhodně nechceme udržovat při životě mrtvolu, se kterou budou jen samé starosti.

Široká nabídka služeb

Specializujeme se na různé druhy závad. Jsme schopni opravit vylámané napájecí konektory, vyteklé displeje i popraskaná dotyková skla. Jsme úspěšní i při opravách po vniknutí různých kapalin nebo u poruch typu „z ničeho nic“. Prostě když něco nejde, odvezte to k nám!

Translate »